Curea Ceas din Piele, Imprimeu Model Crocodil, Uni, Catarama Argintie, 18mm, Negru, ORSCR04/18N
49.99lei
Curea ceas din piele aspect crocodil ORSCR04/18N Cureaua ceasului s-a uzat si nu vrei sa renunti la ceasul preferat? Nimic mai simplu! Iti trebuie doar o curea noua din piele pentru ceas. Curea pentru ceas cu model piele crocodil, potrivita pentru mai multe ocazii: elegant, casual, office. Curea ceas fabricata din piele, sportivitatea absoluta si confortul ridicat al purtarii acestor curele sunt caracteristicile de baza. Cusatura cadru a acestor curele confera un plus de rezistenta si a fost asortata la culoare pe ambele fete. Aspectul nu este mat si nici lacuit, prezinta o usoara irizare a pielii de aceea se incadreaza in categoria semi lucioasa. Suprafata semi lucioasa da acestei curele de ceas un aspect potrivit pentru diverse ocazii si il fac un accesoriu deopotriva elegant. Poti monta acasa cureaua sau poti face o vizita la ceasornicarie. SPECIFICATII Denumire: curea ceas Cod referinta culoare: ORSCR04/18N Material: piele naturala Textura: piele crocodil Culoare: negru Tip coloristica curea: uni Finisaj: semilucios Culoare cusatura: negru Culoare interioara: crem/bej Cusatura interioara: crem/bej Imprimeu: da Grosime: 2mm Catarama: clasica Material catarama: aliaj metalic,inox Tip inchizatoare: 1 pin Culoare catarama: argintiu Mod inchidere: standard clasic Sistem siguranta la deschidere accidentala: nu Telescop: nu este inclus Latime anse: 18mm Lungime curea(partea mai lunga): 12.5cm Lungime curea(partea cu catarama): 7cm Lungime maxima curea inchisa (Lmax) = 17.8cm Lungime minima curea inchisa (Lmin) = 12.8cm Ajustare lungime curea: nu Nota: Telescoapele nu sunt incluse. Produs fara ambalaj propriu.
Specificații: Curea Ceas din Piele, Imprimeu Model Crocodil, Uni, Catarama Argintie, 18mm, Negru, ORSCR04/18N