Camera supraveghere Dome Dahua Full Color HDCVI HAC-HDW1209TLQP-A-LED, 2 MP, 2.8 mm, lumina alba 20 m, microfon
Adaugă la favoriteAdăugat la favoriteȘters de la favorite 0
Compară produsul
HAC-HDW1209TLQP-A-LED este o camera de supraveghere de tip dome, seria Full Color, de la Dahua. Aceasta este echipata cu un senzor de 1/3 inci Progressive Scan CMOS cu o rezolutie de 2 megapixeli (1920 x 1080 pixeli). Viteza shutter-ului electronic poate fi reglata de la 1/25 s pana la 1/100.000 s. Lentila fixa de 2.8 mm, cu diafragma F1.6 si o distanta de focalizare de 0.7 m, este capabila sa redea un unghi de vizualizare de 126.2° in plan orizontal, 106° in plan vertical si 56.5° in plan diagonal, oferind astfel o acoperire eficienta asupra spatiului monitorizat. Camera dispune de functii speciale precum DWDR, BLC, 2D NR, zone private (8 zone) si multe altele. BLC (Back Light Compensation) ajuta la corectarea si optimizarea imaginii de la expunerea insuficienta sau mare a luminii. Aceasta functie imparte inregistrarea in 2 regiuni diferite, folosind o expunere diferita pentru fiecare regiune. Aceasta corecteaza regiunile din inregistrare cu o luminozitate extrem de mare sau extrem de mica, facand imaginea uniforma pentru obiectul focusat. Gradul de protectie al acesteia este IP67, iar alimentarea se face la 12 V DC (± 30%). Consumul maxim este de 3.1 W. *Distanta DORI este calculata pe baza specificatiilor senzorului si rezultatul testelor de laborator conform EN-62676-4 care defineste criteriile pentru detectare, observare, recunoastere si identificare, simplificand alegerea camerei perfecte pentru nevoile tale. DORI Definire Distanta Wide Distanta Tele Detectie: 25 px/m 43.9 m Observare: 63 px/m 17.5 m Recunoastere: 125 px/m 8.8 m Identificare: 250 px/m 4.4 m
Specificații: Camera supraveghere Dome Dahua Full Color HDCVI HAC-HDW1209TLQP-A-LED, 2 MP, 2.8 mm, lumina alba 20 m, microfon
Magazin
Magazin
spy-shop.ro
Specification
Brand
Dahua
Recenzii
0.0 din 5
0
Scrie o recenzie
Nu există recenzii deocamdată.
Fii primul care scrie o recenzie la “Camera supraveghere Dome Dahua Full Color HDCVI HAC-HDW1209TLQP-A-LED, 2 MP, 2.8 mm, lumina alba 20 m, microfon”